senetle araba logo

19,000
İlan No: 16714
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.2 SportTourer Joy
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.2 SportTourer Joy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 508

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,000
Peşinat: - 9,000
Borç Tutarı: 10,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 717
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,200
Araç çok temiz ve bakımlıdır gerek yakıtı ille gerek rahatlığı ile vazgeçilmez bir aile arabası. Muayenesi tarafımızca yeni yapılmış olup 2 sene muayene derdi yok. Bakımları düzenli olarak giderilmiş ve motor, yürüyen aksamı kuruş masrafsız. 1.2 Litre benzinli motor ve 16 Valf Klima - hava yastığı - elektrikli camlar - hidrolik direksiyon gibi özeller standart olarak sunulmuştur. Uzun vadeli kullanmak isteyenler için çok idealdir. Bu araca 9.000 TL Peşinat ödeyerek kalan kısmını banka kredisiz kefilsiz koşulsuz sahip olma imkanı sunuyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi