senetle araba logo

5,900
İlan No: 17028
Marka: Renault
Seri: Express
Paket: 1.9 D
Model: 1999
Yakıt: Dizel
KM: 267.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Express arabasının 1.9 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 150

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 5,900
Peşinat: - 2,950
Borç Tutarı: 2,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 211
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,074

Renault Express

1.9 litre Dizel motoru ile rampada banamısın demiyor.  Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yoktur. Kaporta olarak oldukça güzel ve toplu duruyor. ***Kredi kartlarına vade farkı ile 9 aya kadar taksit yapılır.  

Yada elinizde 3.000 TL Peşinat var ise geri kalan kısmını kendi bünyemizde İslami koşullara uygun olarak vade yaparız.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi