senetle araba logo

13,750
İlan No: 10185
Marka: Renault
Seri: Express
Paket: 1.9 D
Model: 2003
Yakıt: Dizel
KM: 175.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Express arabasının 1.9 D modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 410

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 13,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 697
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,719
2003 Renault kangoo 1.9 Express. Araç hususi tek sürgü tek hava yastığı ve orijinal 175.000 Km. Yürüyen motoru çok iyi durumda. Kaporta aksamında ön kaput ve iki çamurluğunda işlem vardır. Bel altında ise yaşına göre 5 parça boya vardır. Araba yaşına göre çok iyi durumda, genel olarak toplu duruyor. Şu anda en ufak bir masrafı yoktur. Hususi otomobil olarak geçmektedir. Muayenesi 2 yılda bir olarak yapıyor. Boğaz köprüsünden geçebilirsiniz. 6 bin peşinatla senetle vade yaparız peşinat olmazsa olmaz. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi