senetle araba logo

39,500
İlan No: 44728
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,004

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 642 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,500
Peşinat: - 19,750
Borç Tutarı: 19,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,415
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,970

Uygun Fiyat ile Fırsat Aracımız Renault Fluence 1.5 dCi Etreme Edition.!

Aracımız alındığı günden beri temiz kullanılmıştır ve bakımları eksiksiz olarak zamanında tam yapılmıştır. Hiç bir sıkıntısı olmayıp yürüyeni motoru çok güzeldir, mekanik vs problemi yok. Alıcısnı istediği yere götürür getirir yılalr boyunca hizmetinde kalır hem ekonomik hem konfor olarak ikisi bir arada bir deneyimi yıllar boyu yaşatıcak tipten. İçi dışı temizdir, bakımları zamanında eksiksiz olarak gününde yapılmış olup satışa sunmuş bulunmaktayız. Arabayı görmek istiyen müşterilerimiz arayıp daha detaylı bilgi alıp gelip görebilir ve aklınıza takılan sorular + daha detaylı bilgi için bizleri aramayı unutmayınız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi