senetle araba logo

44,900
İlan No: 16194
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 84.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 894

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,900
Peşinat: - 22,450
Borç Tutarı: 22,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,362
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 32,687
Aracın motor ve yürüyeni çok iyi durumdadır. Bütün ağır bakımları tarafımızca yapılmıştır. Şu anda bir kuruş gideri yok. Muayenesi yeni yapıldı. 4 Lastik sıfır. Aracın detaylı ekspertizi yapılmış olup söylenenin  haricinde birşey çıkmaz. 1 Parça değişen ve 1 parça lokal boyası var. Her marka araç ile takas olur ancak takas için teklif ettiğiniz aracınıza görmeden verilen fiyatlar ortalama fiyatlardır. Araç ile detaylı bilgi için telefon ile irtibata geçin. Kendi bünyemizde senetle vade olur. Senetle satışlarımızda %60 peşinat şartı vardır.  Diğer senetle vadeli araçlarımızı görmek için haftanın 7 günü 09:00 - 19:00 Saatleri arasında gelebilirsiniz. .  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi