senetle araba logo

43,750
İlan No: 11104
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 86.198 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 718

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,750
Peşinat: - 21,875
Borç Tutarı: 21,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,174
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,175
Renault Fluence aracımız için 24 aya varan taksitler ile vade yapılacaktır. Senet aracılığı şimdi bankalardan kredi beklemeyin. Aracın peşin fiyatının %50'lik bölümünü peşinat olarak ödeyin geri kalanını biz sizin için senet yapalım. Senetle satışlar en fazla 24 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Senet hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Araç Renault Fluence model olup 2012 model'dir. 2012 model Fluence serisinin en dolu ve vip kasasıdır. Araç tamamen orjinaldir. Boya, değişen veya takılan her hangi bir parçası ve hatası yoktur. Aracı teslim alırken tüm  kitapçık ve yedek anahtar vb. her şeyi verilecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi