senetle araba logo

41,250
İlan No: 3514
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 70.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,643

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 554 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 41,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 41,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,502
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 60,059
Senetle veya banka kredisi ile bir araba saıtn almak istiyorsanız şu anda doğru yerdesiniz. İşte sizlere galeriden taksitle satın alabileceğiniz 2. el arabalar. Sıfır peşinatla bir arabaya ihtiyacınız var ise Renault Fluence modelini sizlere tabsiye ediyoruz. Galeriden taksitle ikinci el araba satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. İstanbul-bağcılardaki ofisimize gelin, diğer araçlarımıza göz atın. Araba işinde söz pazarlıkta biter. Taksitle araba almak gibi bir niyetiniz var ise az yakan ve çok hızlı kaçan araba için Renault Fluence tercih sebebiniz olsun. Siz piyasada senetle araba satanları ararken biz ayağınıza geldik. Peşinatız araba almaya hiç bu kadar yakın olmadınız. İsterseniz kredi kartına hiç peşinat almadan 24 aya kadar taksit yapılır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi