senetle araba logo

Renault Fluence renk seçenekleri

44,500
İlan No: 29168
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 70.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 886

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,500
Peşinat: - 22,250
Borç Tutarı: 22,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 886
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 64,792

2012 Model Renault Fluence Extreme Edition 1.5 DCİ 110HP 

Aracımız ilk sahibinden olup servis bakımlıdır. Her 10 binde bir yetkili servis bakımlı.
Aracımın yürüyen motor mekanık şanzıman kusursuz. Fluence En Full paketidir. Aracımızda kaza darbe değişen yoktur. Ezik büzük çizik söz konusu olamaz. içinde veya dışında en ufak bir deforme söz konusu olamaz. Aracımın calısmayan hiç bir aksamı yoktur İstediğiniz yetkili veya özel servise gösterebilirsiniz. Firmamız Koç Fİnans yetkili bayisidir. 30 dakika da krediniz sonuçlandırılır kendi bünyemizde %50- %70 Peşinle taksit vade imkanımız mevcuttur.  Firma olarak satıtğımız araçların kilometre garantisi veriyorum. Banka kredisi kullandırmada yardımcı oluruz.  Vade takas kredi kartına taksit imkanı sağlanır..    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi