senetle araba logo

40,000
İlan No: 19024
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 77.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 817

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 20,000
Borç Tutarı: 20,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,233
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,600
2011 Renault Fluance 1.5 dCi Extreme. Araçta değişen boya ve hasar kaydı kesinlikle yoktur. Bakımları tam olarak yapılmış, muayenesi yapılalı bir kaç gün oldu. Şu anda bir lira masraf edilecek aksamı yoktur. Direk yakıtı doldur uzun yola çık o ayarda. Araba uzun yolda 20 Kurşun altında mazot harcıyor. Aynı zamanda performans tutkunları için bire bir. - Hava yastıkları  - Sürücü, yolcu ve yan. - Elektrik destekli hidrolik direksiyon - CD mp3 çalar - Aux girişleri - Immobilizer anahtar tanıma sistemi - Klima (analog) - Elektrikli ve ısıtmalı yan aynlar - 4 Cam tek tuş otomatik - Muayenesi sıfır Koç finanstan kefilsiz evraksız 30 dakika içerisinde kredi imkanı. Kredi kartlarına 9 aya varan taksit. Yada yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde kefilsiz, koşulsuz, banka kredisiz taksit olanaklarımızla en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi