senetle araba logo

40,000
İlan No: 10361
Marka: Renault
Seri: Fluence
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 167.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Fluence arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,193

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 694 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 40,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,027
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 48,639
Aracın gene olarak durumu hasarsız ve değişen parçası yoktur. 2 parça temizlik adına atılmış lokal boya vardır. Yakıt olarak çok ekonomik bir araçtır şehir içi ortalama yakıtı 22 kuruş. Koltuklarına en ufak bir deforme yok, şu anda koltuk kılıfları ile korunuyor. Senetle vadeli olarak satışımız vardır. Yarısı peşin olmak şartı ile kalanı senetle vade olur. Senetle satışlarımızda noter satışı hemen verilmektedir. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Araçlarınızı galerimizde değerlendiriyoruz.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi