senetle araba logo

17,250
İlan No: 18916
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: 1.5 dCi Express
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 290.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Kangoo arabasının 1.5 dCi Express modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 395

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,250
Peşinat: - 8,625
Borç Tutarı: 8,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 575
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,800

Kredi kartlarına 9 aya varan taksit imkanı

Kendi bünyemizde senetle %40 %50 peşinatla kefilsiz koşulsuz vade imkanımız vardır. Vadeli satışlarımızda aranan tek şart peşinattır. Peşinatı ödediğini halde anında Vadeli Kangoo sahibi olabilirsiniz. Hatasız ve yüksek model araçlarınız ile mantıklı takas teklifleri değerlendirilir. Aracımızın motoru sıfır olarak yapılmıştır. Aynı zamanda 4 adet kaliteli lastik yine firmamız tarafından alınmıştır. Aracın şu anda 1 lira değil 1 kuruş masrafı yoktur. İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterin. En az 8.000 TL Peşin olmak kaydı ile vade yaparız. Yerimiz İstanbul Bağcılar'dadır.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi