senetle araba logo

31,500
İlan No: 42217
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 140.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 801

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,500
Peşinat: - 15,750
Borç Tutarı: 15,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,129
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,090

"MASRAFSIZ RENAULT KANGOO MULTİX 1.5  dCi AUTHENTİQUE"

Kendi bünyemizde vadelendirme seçeneklerimiz mevcuttur. Kefilsiz şartsız, banka kredisiz elden taksit yapıyoruz. Her marka ve model binek ve ticari araçlarınız ile takas imkanı.  Arabamız cok temiz olup resimlerde görüldüğü gibidir. Satmış olduğumuz Aracın yürüyen motor ve mekanik aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Motor ve şanzıman aksamı sıfır ayarında.       
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi