senetle araba logo

11,250
İlan No: 12432
Marka: Renault
Seri: Laguna
Paket: 2.0 RXT
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 2.0 RXT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 185

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,250
Peşinat: - 5,625
Borç Tutarı: 5,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 302
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,245
Aracımızın motor ve yürüyen aksamı sorunsuz. Fransadan ithal olarak gelen araçlardandır. 2.0 Litre benzinli motoru ile onu zaptedemeyeceksiniz. Yaşı itibari ile boyalı orta halli bir araçtır. Fiyatıda çok uygun tutuldu, piyasayı biraz araştırırsanız aradaki farkı görürsünüz. Yarısı peşinle kalanı vade yapılır. Kredi kartına vade farkı ile 9 taksit yaparız. İster bir kısmına ister hepsine. Senetle araba sahibi olmak isteyenler için iyi bir fırsat. Eski aracınızı değerinde peşinat olarak sayabiliriz. Gerekli bilgi için arayınız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi