senetle araba logo

19,500
İlan No: 2813
Marka: Renault
Seri: Laguna
Paket: 1.6 RXE
Model: 2002
Yakıt: Benzin
KM: 129.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 1.6 RXE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 777

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 19,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,183
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,391
Renault Laguna 2002 modeli ile birlikte 129.000 km dedir. Aracın kazası veya darbesi yoktur. Aracın içi dışı çok temiz kullanılmış ve boya, çizik gibi hataları da kesinlikle yoktur. Araca senetle sahip olabilirsiniz. Ayrıca kredi kartına taksit yapılabilir. Taksit yapılabilmesi için de peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarı ise  peşin fiyatın %50'lik bölümünü oluşturmaktadır. Peşinat ödedikten sonra da 6, 12 ve 24 ay taksitle ile satın alabilirsiniz. Aracımızda sadece 1 parça değişeni vardır. Değişen parçası ise bir kapı sacı değişmiştir ve yaşı gereği bel altı temizlik boyası yapılmıştır. Araçta harici değişen veya boaya yoktur. Aracı satın aldıktan sonra kesinlikle bir masraf çıkartmayacaktır. Ayrıca sınıfının hem en çok tutulan hem de en çok yakıt tüketen aracıdır. Laguna 1.6 benzinli, motor ile birlikte manuel 5 ileri şanzımanlı vitese sahiptir. Ayrıca senetli satışlarımızda %0.90'lık bir vade  oranı uygulanacaktır.

Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. 

Dilerseniz peşin de satın alabilirsiniz.

Laguna'nın kazası veya darbesi yoktur. 

Çok temiz kullanılmış ve sorunsuz bir araçtır.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi