senetle araba logo

26,450
İlan No: 14095
Marka: Renault
Seri: Laguna
Paket: 1.6 Privilege
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 198.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 1.6 Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 533

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (545) 890 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,450
Peşinat: - 13,225
Borç Tutarı: 13,225
 
Aylık Ödeme Tutarı: 809
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,414
Aracımız için kilometre ve ekspertiz garantisi veriyoruz. Aracımız yaşına göre oldukça diridir. Laguna modelinin en dolu olan versiyonudur. Benzin + LPG mevcut. Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir sıkıntı söz konusu değildir. Aracı galerimizde görebilir, test sürüşüne çıkabilirsiniz. 48 Aya aya varan taksit seçeneği ve takas desteği sunuyoruz. Aylık vade oranımız sadece %1.95'tir. Araç bedelinin  %50 kısmını nakit almak şartı ile geri kalan 6 aydan 48 aya kadar vade yapabilmekteyiz. Vadeli şatışlarımızda kefil, evrak, gibi şartları aramıyoruz. Sadece kimliğiniz ile gelmeniz yeterli olacaktır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi