senetle araba logo

Renault Latitude resmi

62,950
İlan No: 25306
Marka: Renault
Seri: Latitude
Paket: 2.0 dCi Privilege
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 53.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Renault Latitude arabasının 2.0 dCi Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,269

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 62,950
Peşinat: - 31,475
Borç Tutarı: 31,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,269
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 92,411

Renault Latitude 2.0 dCi Prilivege 54.000 Km emsalsiz temizlikte

Aracımızın bakımları düzenli olarak her 10 binde bir yapılmıştır. Yeni nesil EDC şanzıman ile hem daha az yakıyor hemde vites geçişlerini size hissettirmiyor. Donanım olarak en dolu olan paket Privilege versiyonudur. İçi bej döşeme    * Otm. Kararan iç dikiz aynası * Anahtarsız çalıştırma sistemi * Tam otomatik dijital klima * Hız sabitleyici / sınırlayıcı * Direksiyondan hız arttırma ve azaltma * Soğutmalı torpido gözü * Fonksiyonel yol bilgisayarı * Elektrik destekli hidrolik direksiyon * Uzaktan kumanda ile bagaj açma * Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar * 4 Cam tek tuş otomatik * Tavan,yan, yolcu ve sürücü hava yastıkları * Ön ve arka kol dayama * İçi bej/Siyah kumaş döşeme * (Bi - Exenon) far / far yıkama     Senetle vadeli satışlarımız mevcuttur. %50 Peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde 6 aydan 48 aya kadar senetle vade yapma imkanımız vardır. Kefilsiz, koşulsuz, kasko zorunluluğu olmadan ayını gün bu aracın sahibi olabilirsiniz. Hemen arayın detaylı bilgi edinin.     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi