senetle araba logo

32,250
İlan No: 80184
Marka: Renault
Seri: Master
Paket: 13+1
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Master arabasının 13+1 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 529

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (531) 293 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,250
Peşinat: - 16,125
Borç Tutarı: 16,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 865
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,769

Sahibinden senetle satılık 2010 Renault master

Araç çok temizdir km orjinal 195 bindedir rehabilitasyon merkezinde kullanıldığı için tüm bakımları zamanında yapılmıştır.

kazası belası hiçbirşey yoktur aracıma kefilim ACİL OLDUĞU İÇİN BU FİYAT !!

detaylı bilgi için arayınız.

Güvenlik

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi