senetle araba logo

42,900
İlan No: 21713
Marka: Renault
Seri: Master
Paket: 2.3 dCi L4H2 (15-17 m3)
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 175.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Master arabasının 2.3 dCi L4H2 (15-17 m3) modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 704

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,900
Peşinat: - 21,450
Borç Tutarı: 21,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,151
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,628
Renault master. Aracımız hazır tezgah frigolu soğutucu ve diğer elektronik aksamları rutin olarak çalışıyor. Kendi bünyemizde yarısı peşin kalan kısmı aylık vade oranı ile taksit yapılır. Kredi kartı kullanmak isterseniz, 9 aya kadar taksit yaparız. Aracımız 2.3 Motor DCI 130 Beygir 6 ileri şanzuman. Temiz bakımları tam yapılmış. Sadece sağ ön çamurluğunda hasarı vardır. Muayenesi var motor ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntısı yok.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi