senetle araba logo

32,750
İlan No: 13982
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.5 dCi Privilege
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 186.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.5 dCi Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 538

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 16,375
Borç Tutarı: 16,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 879
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,091
Aracım oldukça bakımlıdır. Tramer  kayıtlarından herhangi bir hasar kaydı bulunmuyor. Sadece 2,5 Parça lokal boyası var, haricinde değişen boyanan yok. Fenni muayenesi 28 / 12 / 2016 Tarihine kadar geçerlidir. * Dijital klima * 6 Hava yastığı * Yol bilgisayarı * Otomatik karartmalı iç dikiz aynası * Elektrikli katlanır aynalar * 4 Cam otomatik * Soğutuculu torpido * Fonksiyonel deri direksiyon * Çelik jant * Far yıkama sistemi Firmamızın sağlamış olduğu (6 yaş ve üstü) araçlar için bütçenize özel ödeme seçenekleri ile 36 aya kadar anlaşmalı finans kuruluşlarından en uygun kredi seçeneklerinden  faydalanabilirsiniz. Veya kendi bünyemizde %50  - %60 peşin almak şartı ile senetle vadeli yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi