senetle araba logo

16,850
İlan No: 12470
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.6 RTE
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 218.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.6 RTE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 277

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 517 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,850
Peşinat: - 8,425
Borç Tutarı: 8,425
 
Aylık Ödeme Tutarı: 452
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,851
Renault Megan için yarısı peşin olmak şartı ile vade yapılır. Araç için uygun araçlar ile takas yapılabilir. Takas için galerimize gelmeniz şarttır. Megane aracımızın sadece tavan ve arka kaput bölgelerinde güneş solmaları vardır. Orjinaliği dolayısıyla boya yapılmamıştır. İstek üzerine boyatıp teslim edilebilir. Lastikler yeni ve muayenelidir. Muayenesine de 14 ay daha  vardır.  Aracım 1.6 RTE model olup camlarda otomatiktir. Motor ve şanzuman bakıları yapıldı.

Aracın Yarısı Peşin Geri Kalanı Vadeli satın almak için hemen bize ulaşın.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi