senetle araba logo

12,750
İlan No: 19427
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 2.0 RXT
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 2.0 RXT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 209

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (332) 712 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,750
Peşinat: - 6,375
Borç Tutarı: 6,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 342
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,211
Aracımızın muayenesi 08.02.2016 Tarihine kadar var. Genel olarak yürüyen ve kaporta durumu oldukça güzel ve bakımlı. Sadece 2 parça değişeni var. 2.0 Litre motoru ile gaza dokunur dokunmaz inanılmaz derecede iyi çekiyor. Özellikle rampada araç sollarken gözleriniz yaşaracak.. LPG var gazda ekonomik yakıyor, ancak benzinde aynı şey söylenemez. Tüm bakımları yapıldı hiç gideri yok. Alıcıya sadece kontağı çevirip yoluna devam etmek kalıyor. Kendi bünyemizde vade yaparız, mantıklı takas olur.  Lütfen ölücüler aramasın. Vade  ve takas fiyatı farklı olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi