senetle araba logo

49,000
İlan No: 8701
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.6 Touch Plus
Model: 2014
Yakıt: Benzin
KM: 3.500 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.6 Touch Plus modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,462

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (242) 242 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 48,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,483
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 59,583
Ara. modelinin en dolu olan versiyonudur. Boyanan, değişen parçası bulunmamaktadır. 2015 trafiğe çıkışlıdır. İstenilen yerde ekspertiz yaptırabilirsiniz. Yarısı peşin ile 12 ay 24 ay 36 ay 48 ay senetle satışlarımız vardır. Vadeli satışlarımızda pazarlık yoktur.   -  8 adet ultra güvenlikli hava yastıkları -  Dijital klima -  Anahtarsız çalıştırma özelliği -  6 ileri vites -  Ön ve arka kol dayama -  4 Cam elektrikli -  Otm. kararan dikiz aynası -  Deri direksiyon simidi -  Hız sabitleyici sistem -  Çok fonksiyonlu yol bilgisayarı.   Gibi özellikler aracımızda mevcuttur, detaylı bilgi için bize ulaşın.          
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi