senetle araba logo

16,750
İlan No: 5936
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.6 RTE
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 194.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.6 RTE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 329

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,750
Peşinat: - 8,500
Borç Tutarı: 8,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 501
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,012
1998 model Renault Megane 1.6 RTE. Düz vites - Benzin & LPG Sedan Kasa - Önden Çekişli

%50 - %70 Peşinatla İkinci El Araç Sahibi Olma Fırsatı

Üstelik Geri Kalanı Senetle Taksitlendiriyouruz

Galeriden taksitle araba satın almayı düşünen müşterilerimiz için hazırladığımız ödeme planı ile herkesi araba sahibi yapıyoruz! Ücretin %50 - %70'ini peşin verdikten sonra geri kalanı senetle taksitlendiriyoruz. Kredi Kartına Taksit Seçenekleri İçin Bizi Arayın
Aracınızı her iki tarafın memnun kalacağı şekilde takas ediyoruz!
✔ Orjinal Km Garantisi ✔ Boya ve Kaporta Kontrolleri YAPILMIŞTIR!
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi