senetle araba logo

16,850
İlan No: 13655
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.6 RTE
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 218.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.6 RTE modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 277

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 517 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,850
Peşinat: - 8,425
Borç Tutarı: 8,425
 
Aylık Ödeme Tutarı: 452
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,851
Selamünaleyküm. Aracım 1998 Model megane 1 çok temiz ve bakımlıdır. Benzin + LPG  olarak ruhsatta geçmektedir. En tutulan 1.6 Motor olan modelidir. Lastikleri yeni aldık. Muayenesine daha 14 ay var. Kısacası alan arkadaş uzun bir süre masraf etmede binecektir. Motor ve şanzıman saat gibi çalışıyor. Kafama yatan her araçlar takas olur. Yarısı peşinle vade yaparım. Kalanı sıra senet şeklinde ödenir. Detaylı bilgi için arayın görüşelim.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi