senetle araba logo

17,500
İlan No: 10090
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.6 RTA
Model: 1998
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.6 RTA modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 522

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (543) 208 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 17,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 887
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,279
Aracımızda değişen parça yoktur. LPG mevcut ve çok az yakıyor. Araç en çok tutulan 1.6 litre olan modelidir. LPG ruhsata işlidir. Muayenesine ise 1,5 sene var daha. Aracın motor ve mekanik aksamı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Klima mevcuttur. Çok güzel bir şekilde görevini yerine getiriyor her şeyi tam. İçi dışı iyi muhafaza edilmiştir. Kendi bünyemizde yarısı peşinle geri kalanı  aya kadar senetle vade yaparız. Takas imkanımız vardır. Mantıklı takas teklifleriniz değerlendirilir. Tük kredi kartlarına 9 taksit yapılır.      
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi