senetle araba logo

27,500
İlan No: 2144
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.4 Authentique
Model: 2009
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 133.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.4 Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,095

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,668
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 40,039

2009 model olan Renault Megane 133.000 km dedir. Araçta kaza veya darbe yoktur. Aracın bakımları tam ve zamanında yapılmıştır. Araç orjinal km de olup değişen parçası yoktur. Aracımız çok temiz olup hatası veya sorunu yoktur. Satın aldıktan sonra kesinlikle masraf çıkarmeyaçak bir araçtır.

Araca senetle veya 36 aya varan vade seçenekleri ile satın alanbilirsiniz. Ayrıcı taksitle de satına alabilirsiniz. Taksitle satın alabilmeniz için de peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinatı ödedikten sonra 6, 12 ve 24 ay taksitle sahip olabilirsiniz. Aracımız mantıklı araçlar ile takas yapılabilir.

Araç 1.4 benzinli motor ile birlikte ruhsata işlenmiş olan LPG'de takılmıştır. LPG motorun performansını etkilememiş olup orjinali bozulmamıştır. Ve 5 ileri manuel vitese sahiptir. Ayrıca sedan kasa ile birlikte rengi de kahve rengidir. Aracımız  tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi