senetle araba logo

29,750
İlan No: 12730
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.5 dCi Authentique
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 154.800 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Megane ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,875
Borç Tutarı: 14,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 592
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 36,176
Detaylı bilgi için lütfen 09:00 - 20.00 Saatleri arasında arayınız. Aracın motor ve yürüyen aksamı çok güzeldir. Muayenesi  mevcut Hiç masrafsız. Ön camlar otomatik, klima, dijital göstergeli arıza tablosu gibi özellikler ile tam bir aile arabası. Firmamızın vermiş olduğu kalite ve güvence ile araç kredisi kullandırılır. Tüm kredi kartlarına 9 ay taksit olur. Araçlarımız için kendi bünyemizde (senetle vade) imkanı ile hemen noter devir teslimi. Araç bedelinin %50 kısmı peşin almak şartı ile kalan kısmı 24 aya kadar senetle vade yaparız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi