senetle araba logo

28,500
İlan No: 2711
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Extreme
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 62.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 468

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 424 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,500
Peşinat: - 14,250
Borç Tutarı: 14,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 765
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,354
İşte yakıt cimrisine senetle sahip olma fırsatı. Bu fırsatı kaçırmayın sıfır faiz ile Renault Clio'ya 9 aya varan vade ile taksitlendirmelere ile satın alabilirsiniz. Renault Clio 2008 model ile birlikte  1.5 DCi extream paketde dahildir. Araç ilk sahindendir. Aracımızda kesinlikle boya, çizik veya darbe gibi hatalar yoktur. Taksitle araba satın alırken de peşinat ödemeniz gerekiyor. Aracımızda extra olrak da ön ve arka tanpon marşpiyelleri, cam filmi, ayna ve kapı kolu nikelajlar extar olrak takılmıştır. Aracımzın lastikleri sıfır gibidir. Ayrıca lastikler Michelin markadır. Aracımızın muayenesi de yeni yapılmıştır. Clio'nun bakımları da eksiksiz birşekilde yapılmış olup masrafsızdır. Aracımızın koltuk kılıfıları ilk alındığında takılmıştır. Araç ilk sahibinden ve bu km bu temizlikte zor bulanabilecek bir araçtır. Renault Clio tüm bunlarla birlikte sınfının donanım bakımından en dolu modelidir. Clio'nun donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

ABS

Hava yastığı 

İmmobilizer 

İsofix

Alarm

Merkezi kilit 

Isıtmalı aynalar

Kumaş koltuk

Hidrolik direksiyon 

Deri direksiyon 

Fonksiyonel direksiyon

Elektrikli ön camlar 

Yol bilgisayarı

Sis farı 

Alışım jant

Arka cam buz çözcü

Radyo mp3 çalar

Aracızmın donanım özellikleridir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi