senetle araba logo

12,600
İlan No: 4464
Marka: Renault
Seri: R 12
Paket: Toros
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 69.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 12 arabasının Toros modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 502

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (358) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,600
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,599
 
Aylık Ödeme Tutarı: 764
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,344
Bu fiyata  bu arabayı buluyorsanız gelin ben alacağım. 69.000 KM. Tamamen garajda saklanmıştır. Az kullanılmış bir araçtır. Araç sınıfının en iyi araçları arasındadır.

Renault r 12 Toros

Camlar yeşil renk tonlanamasında renkli cam.

Orjinal fabrika çıkışı aksesuar üstünde

Beyaz renkli

69000 KM kusursuz güzellik

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi