senetle araba logo

11,900
İlan No: 12071
Marka: Renault
Seri: R 19
Paket: 1.6 Europa RT
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 225.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.6 Europa RT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 195

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,900
Peşinat: - 5,950
Borç Tutarı: 5,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 319
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 7,664
*Hidrolik direksiyon, Otomatik camlar, Merkezi kilit Benzin&LPG, tüp ruhsata işli. Aracın belli yerlerinde boya ve değişen vardır. Ancak ağır darbesi yada kazası yoktur. İstediğiniz ustaya gösterebilirsiniz. İçi dışı tertemiz. Yürüyen motor aksamı sorunsuz. Vadeli satış seçeneklerimiz vardır. Bu aracımız için 5.000 TL peşinat istenmektedir. Kalan kısmını 36 aya kadar senetle vade yaparız. 36 Ay senetle taksiti 300 TL. Aracın n0terde satışı anında verilecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi