senetle araba logo

12,300
İlan No: 6670
Marka: Renault
Seri: R 19
Paket: 1.9 Europa RN TD
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.9 Europa RN TD modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 490

GALERİCİYE TELEFON AÇ
() xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,300
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,299
 
Aylık Ödeme Tutarı: 746
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,907
Yep yeni 4 lastik Hidrolik Direksiyon 4 Lastik Yeni Aracın Yürürü ve Motoru Çok Temiz Dizel Motor Yarısını peşinat verene geri kalanı senet yaparız Senetle vadeli satışımız var Kredi Kartına Taksit İmkanız var
KOLTUK - AYRIK ARKA KOLTUKLAR KOLTUK BAŞLIĞI - 2 ADET CAM - RENKLİ CAMLAR MULTİMEDİA-DİREKSİYONDA TELEFON KUMANDALARI DİĞER - KATALİZÖR DİĞER - TAKOMETRE

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi