senetle araba logo

15,000
İlan No: 63245
Marka: Renault
Seri: R 19
Paket: 1.6 Europa RNE Alize
Model: 1995
Yakıt: LPG
KM: 243.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.6 Europa RNE Alize modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 246

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 7,500
Borç Tutarı: 7,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 403
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,660

1995 Renault Europa Alize Benzin/LPG

- Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı olmadığı gibi tüm bakımları tarafımızca yapılmıştır. Şu anda masraf edilecek bir tarafı yoktur. Aracın muayene tarihi: 25.08.2017 Galerimize gelerek aracı yakından görebilirsiniz. Ticari araç satışımız mevcuttur. Her marka aracınız ile takas teklifleriniz değerlendirilir. Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Bir miktar peşinat ile 18 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade olur. Detaylı bilgi için arayınız.

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi