senetle araba logo

12,500
İlan No: 20367
Marka: Renault
Seri: R 19
Paket: 1.4 Europa RL
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 19 arabasının 1.4 Europa RL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 205

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,500
Peşinat: - 6,250
Borç Tutarı: 6,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 335
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,050
Öncelikle belirtmek istiyorum yazılan fiyat son fiyattır. Tüm araçlarımız için geçerlidir. Biz araç fiyatlarınız şişirmiyoruz, peşin fiyatına senetle araba sahibi yapıyoruz. Motor şanzıman ve ön takımında herhangi bir sıkıntısı bulunmuyor. İç aksamı koltuk ve döşemeler resimlerde göründüğü gibi oldukça temiz. 02.12.2016 yılına kadar fenni muayenesi mevcut. Lastikler çok iyi durumda. Çok uzun bir süre masraf etmeden binebileceğiniz bir araç. Kredi kartı ile satışlarımız mevcuttur. İster bir kısmına ister hepsine 9 aya kadar taksit olur. Kendi bünyemizde yarısı peşinle kalan kısmını vade yaparız.  

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü
Far - Sis

Multimedya

Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi