senetle araba logo

7,950
İlan No: 10001
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Spring
Model: 1992
Yakıt: Benzin
KM: 33.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Spring modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 237

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,950
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 7,949
 
Aylık Ödeme Tutarı: 403
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,666
1992 Model spring, döşemeli ilk günkü gibi pırıl pırıl ön camlar otomatik. Aracımda hiç bir şekilde hasar kaydı ve yoktur. Yürüyen ve motor aksamı çok güzel bir şekilde çalışıyor. Bakımları tam, yedek anahtarı mevcut. Fenni muayenesi bir süre daha geçerli. Araç ilk sahibinden alınmıştır. Zaten görmeye geldiğinizde hak vereceksiniz çünkü çok temiz. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. %50 peşinat ile kalan kısmı senetle vade yapılır. Detaylı bilgi için arayın görüşelim.  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi