senetle araba logo

9,000
İlan No: 20096
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Broadway RL
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 155.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Broadway RL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 148

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 9,000
Peşinat: - 4,500
Borç Tutarı: 4,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 242
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,796
1997 model Broadway aracımızın genel olarak durumu oldukça güzeldir. Tüp mevcut ve ruhsata işli vaziyette hazır.  Muayenesi bir süre daha devam edecek. Kısacası bir lira masrafı yok. Motor ve yürür aksamı çok güzel, kullanımı oldukça zevkli. 1.4 litre benzinli motoru ile yakıt konusunda sanki kokluyor. İster benzinde kullan ister gazda. Bir kere benzin deposunu doldurun petrol istasyonlarına gittiğiniz günü unutursunuz. Kendi bünyemize yarısı peşinle kalan kısmını vade vade yaparız. Düşük veya yüksek model araçlarınız ile mantıklı takas olabilir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi