senetle araba logo

12,500
İlan No: 68451
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Broadway RNi
Model: 1997
Yakıt: LPG
KM: 42.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Broadway RNi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 349

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,500
Peşinat: - 6,250
Borç Tutarı: 6,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 479
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,500

1997 Brodway 1.4 RNİ

Aracın tüm bakımları ve detaylı temizliği yapılmıştır. Motor ve yürüyen aksamında herhangi bir sıkıntısı eksiği yoktur.

Muayene tarihi: 08-01-2018

Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalanı 6 aydan 18 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade imkanı. Her marka binek ve ticari araçlarını nakit alınır veya mantıklı her araç ile takas olur.

Diğer binek ve ticari araçlarımızı görmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi