senetle araba logo

6,900
İlan No: 7565
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Spring
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Spring modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (554) 499 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 419
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,045
Aracımda LPG mevcuttur ve ruhsata LPG'li olarak işlenmiştir., Muayenesi iki hafta önde yenilenmiştir şu anda 1 lira gideri yok, çürüğü yok, çarığı yok sorunsuz dosta tavsiye edilecek ayarda bir arabadır. 4 tane lastik yeni aldım alan arkadaş arkasına bakmadan uzun vadeli kullanacak, kesinlikle bir sorunu yok, çalışmayan bir aksamı da söz söz konusu değil. 3,750 tl peşinatla kalanı senetle vade olur  3,750 peşin öderseniz kalanı 600 TL'lik 7 adet sıra senetle vade yaparım. Aile için çok ideal bir arabadır parçası çok ucuz bir sorun halinde bakımı çok uygun fiyat her tarafta yaptırabilirsiniz. 600 TL bütçenize çok geliyorsa vade seçenekleri telefonda konuşulabilir. Alan arkadaşın Allah tekerini düz çevirsin..          

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi