senetle araba logo

13,400
İlan No: 62029
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Broadway RN
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Broadway RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 374

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 632 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,400
Peşinat: - 6,700
Borç Tutarı: 6,700
 
Aylık Ödeme Tutarı: 514
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,328
Aracımızın motor ve yürüyeni oldukça iyidir. Aracımızda yaşı itibari ile ufak tefek boyalar / bel altı boyalar bulunmaktadır. Aracımızda herhangi bir skıntı yoktur. Alıcısına uzun süre masraf çıkarmayacak bir araçtır. Aylık 700 TL Taksitle firma bünyesinde senetle bu araca sahip olabilirsiniz.  

Güvenlik

Alarm
Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Alaşımlı Jant
Arka Cam Buz Çözücü
Aynalar - Katlanır

Multimedya

6+ Hoparlör
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi