senetle araba logo

6,500
İlan No: 64285
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Broadway
Model: 1989
Yakıt: LPG
KM: 226.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Broadway modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 181

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,500
Peşinat: - 3,250
Borç Tutarı: 3,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 249
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,980

Aracımız renault R 9  1.4  broadway  1989 modeliyle sizlere sunmaktayız.Aracımız serviste genel bakımları yapılmış olup kontrol edilmiştir.Aracın herhangi bir sorunu yoktur aksamları sağlamdır.Aracın genel muayenesi yapılmış olup herhangi bir sorun çıkmamıştır.Aracın motor yürüyeni çok iyi durum olup sağlamdır.Aracımızın yakıtı benzin ve LPG ile çalışmakta olup 226 binde km hızına sahiptir.

     Aracımız aynı zamanda takas yapılır.Aracımızı 18 aya varan senetle taksitlendirme imkanı veriyoruz.Bu araca sahip olmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi