senetle araba logo

6,500
İlan No: 3933
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Broadway
Model: 1996
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 280.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Broadway modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 259

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 317 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 394
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,463
Renault R9 Broadway modelinin en dolusu. Aracım kazasız ve hatasız olup modelinin Türkiye'de  sayılı  temizlikte araçlarındandır.  Aracım için şartlara uyduğunuz takdirde senet imkanı yapılabilir. Hem de %50 peşinat ödedikten sonra da hemen ruhsat teslimi. Aracım uzun zamandan beri sahibinden kullanılmakta. 280.000 km'de ve sorunsuz  bir araçtır. Aracımın km si de yaşına göre oldukça düşüktür. 10 yaşında olup orjinal bu km de araç bulmak  oldukça zordur. Hem de bu fiyata. Aracımın peşin fiyatına satılması dahilinde uygun pazarlık payı var. Aracımın muayenesi de yeni yapıldı ve  şubat 2015 tarihine kadar mevcut. Aracım için bakım, muayene expertiz gibi tüm onarımları yapıldı. Biniciye masrafsız oldukça temiz ve hasarsızdır. Broadway'ın  yeni experiz sonuçları elimizde olup satın almadan önce bakmakta özgürsünüz. Ayrıca tanıdık ustaya veya Renault yetkili servisinde expertiz yaptırabilirsiniz. Hatalı sorunlu araçlarımız için  ise geri alama garantisi verilmektedir. .Broadway'a şimdi senetle 36 aya taksit ile vade yapılır. Aracımın için kredi çıkan müşterilerimiz için de anlaşmalı bankalar işle vade farksız 0 faiz ile 9 ay kredi fırsatı. Aracım  beyaz sedan kasadır. Geniş iç hacmi ile tam bir aile arabasıdır. Ayrıca 1.500 TL  maliyet ile Atiker marka sıralı  sistem LPG de takılmıştır. Aracım için senet yapılırken de çok uygun faiz oranları uygulanacak. Motor hacmi  de  olup oldukça performanslı bir araçtır. Broadway için vade seçeneklerimiz ise 6, 12, 24, 36 ve 48 aya kadar yapılmakta. Vade yapılırken ise  çok uygun faizler uygulanacak. Aracıma peşinat ödemeden  %100 senet ile de sahip olabilirsiniz. %100 senet ile sahip olurken ise vade oranı artacaktır. Araca  peşinatsız sahip oldunuz takdirde  ruhsata hemen teslim ile sahip olabilirsiniz. Aracımda ufak tefek  nedenlerden dolayı boya mevcut. Peşinatsız, senetle,  vadeli, taksitle, kredi kartına taksitle, peşin ve her türlü ödeme seçeneğini bulabileceğiniz tek adres. Firmamızın bu inanılmaz kampanyasını kaçırmayın. Araç sahibi olmanın en mantıklı ve kolay yolu ile araba sahibi olmak için bize ulaşın.

CD

Elektrikli Cam

Radyo / Kaset

Merkezi Kilit

Alarm

Çelik Jant

Opak Boya.

Katlanır aynalar

Katlanır koltuklar

1.500  TL değerinde LPG. 

 

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi