senetle araba logo

6,350
İlan No: 5052
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 Spring
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 Spring modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 253

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 632 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,350
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 6,349
 
Aylık Ödeme Tutarı: 385
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 9,244
1994 model ve hala tertemiz bir araç. Kız gibi! Aracın bakımları yeni yapıldı. Alan kişinin kesinlikle başını ağrıtmaz. Zırt pırt parça değiştirmenize gerek kalmaz. Durduk yere arıza çıkarmaz. Parçaları kolay ve ucuza bulunur. Araçta LPG bulunmakta. Benzinli kullanırsanız cebinizi yormaz.
Sedan kasa, füme rengi, düz vites, önden çekişli, 1390 cc motor hacmi, 4 silindirli, 95 Oktan Benzin ve Lpg. Aracın ufak tefek durduğuna bakmayın 160 kilometreyi görüyor!
Senetle Ödeme Yapmak İsterseniz ana paranın yarısını peşin verdikten sonra 7 AY TAKSİT uygulayabiliriz. Detay almak isterseniz telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz!

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi