senetle araba logo

6,000
İlan No: 6747
Marka: Renault
Seri: R 9
Paket: 1.4 GT
Model: 1988
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Turkuaz

Galeri İletişim

Renault R 9 arabasının 1.4 GT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 239

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (507) 217 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 5,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 364
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,735
Aracımızın bir çok bakımı yapılmıştır. Dikkat etmeniz gereken bir konu var araç yeni boyanmıştır. Nakit satış fiyatı 6000 TL'dir. Aracı senetle satın alabilirsiniz. En az yarısını peşinat verirseniz geri kalanı senetle satın alabilirsiniz. Aracımızda bir çok özellik bulunmaktadır. Aracın 1 senedir muayenesi geçmiştir. Alıcı arkadaş muayeneye kendisi götürmelidir. Ufak tefek ön takım bakımları ile muayeneden geçer. Ön farlar yeni takılmıştır. Araçta LPG/tüp var ve tüp ruhsata işlidir. Motoru ve yürüründe bir sıkıntı yoktur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi