senetle araba logo

18,750
İlan No: 14116
Marka: Renault
Seri: Symbol
Paket: 1.5 dCi Alize
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 190.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Renault Symbol arabasının 1.5 dCi Alize modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 308

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,750
Peşinat: - 9,375
Borç Tutarı: 9,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 503
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,075
Aracımız 2. Sahibinden alınmış olup emsalsiz temizliktedir.  Yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz çünkü ne içinde nede dışında en ufak bir deforme yok. İç döşemeli nerede ise ilk günkü kadar temiz olarak muhafaza edilmiştir. Genel olarak baktığımızda kazası belası yoktur. Sadece çizikten ötürü 4 parça yüzeysel lokal boya bulunuyor. Haricinde kesinlikle bir şey yok. Yarısı peşinle  kalan miktarını senetle vade yaparız. Senetle vadeli satışlarımızda noter devri aynı gün verilmektedir. Takas yaparız. Kredi kartına 9 taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi