senetle araba logo

19,900
İlan No: 10269
Marka: Renault
Seri: Symbol
Paket: 1.5 dCi Alize
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 185.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Symbol arabasının 1.5 dCi Alize modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 594

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 579 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 19,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,008
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,197

2008 Model Renault clio stmbol 1.5 dizel Alize.

 

ABS - Hava yastıkları - Hidrolik direksiyon - Ön camlar elektrikli

 

Aracın motor ve yürür aksamında hiç bir problem yoktur. Tüm bakımlarını yeni yaptırdık bir kuruş gideri yok. Sadece mazotu doldur yoluna devam et.

Büyük bir kazası yok, bel altında lokal olarak adlandırılan boyalar mevcut.

Kendi bünyemizde 20 aya kadar vede yapabiliriz. Ayrıca her marka araç ile mantıklı takas olur. Kredi kartına ister bir miktarına ister hepsine 9 ay taksit yapılır.

Not: Bu aracı senetle vadeli olarak almak iterseniz 10.000 TL Peşin ödemelisiniz.

     

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi