senetle araba logo

36,000
İlan No: 19132
Marka: Renault
Seri: Symbol
Paket: 1.5 dCi Joy
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 80.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Symbol ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 36,000
Peşinat: - 17,475
Borç Tutarı: 18,525
 
Aylık Ödeme Tutarı: 876
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 50,055

2013 Model Renault Symbol

Aracımız sıfırından bu yana bakımları aksatılmadan itina ile yetkili Renault servislerinde yapılmıştır. Tüm bakım kayıtları yetkili servisinde mevcuttur. Sıfırından tek farkı kilometresi. İçerinde sigara içilmemiş, koltuk ve döşemelerde nokta deforme yok. Galerimize kadar gelip aracımız test edebilirsiniz. Aynı şekilde istediğiniz yere gösterip emin olabilirsiniz.

Kendi bünyemizde %50 peşinle kalan kısmı tam 48 aya kadar kefilsiz, koşulsuz kendi bünyemizde senetle vade olur.

Kefil yok 

Banka kredisi yok

Hayat sigortası yok

Dosya parası yok

Formalie yok

Yarı veya yarısına çok yakın miktarı peşinat olarak ödeyin aynı gün aracın noter devrini verelim. Araçlarımızın sarışına engel bir sıkıntı yoktur. Devir işlemi anında gerçekleşecektir. Yerimiz İstanbul/Bağcılar Atumall Oto yaşam merkezindedir.  

Güvenlik

ABS
ESP
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Isofix
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Fonksiyonel
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Kumaş Koltuk
Yol Bilgisayarı

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü

Multimedya

Radyo - CD Çalar
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi