senetle araba logo

14,750
İlan No: 6061
Marka: Renault
Seri: Symbol
Paket: 1.4 RN
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 177.265 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Symbol arabasının 1.4 RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 588

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 569 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 14,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 895
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 21,475

İkinci El Renault Symbol 1.4 RN

177.265 km'de 2000 Model 1201 - 1400 cm3 Motor Hacmi Önden Çekişli 51 - 75 HP Motor Gücü Benizn & LPG Sedan Kasa - Düz Vites
Kilometresi Orjinaldir Kazası Hasar Kaydı Yok Araç Gayet Temiz Kullanılmış
Bütçenize Uygun Ödeme Seçenekleri => Kredi Kartına Taksitle İkinci El Araç Satışı (9 Ay Vade) => Banka Kredili Araba Satışı => Galeriden Taksitli Araç Satışı (Senetle Taksitlendirme)
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi