senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

34,750
İlan No: 6227
Marka: Renault
Seri: Trafic
Paket: 2.0 dCi
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 261.365 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Renault Trafic ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 34,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,625
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 93,266

İkinci El Renault Trafic 2.0 dCi

2010 Model 261.365 Km

Araca fatura kesiyoruz. Aracın peşin fiyatı 34.750 TL. Kredi kartına taksitle ikinci el araçlarımıza 9 Ay Taksit uyguluyoruz. Banka kredisi çekerek satın alabilirisniz. Kredi işlemelerinizi galerimizden başlatabilirsiniz. Kredisi çıkmayan müşterilerimize firma içi galerinden taksitlerndirme sunuyoruz. Firma içi taksitlendirmelerde sıralı senetle takstitlendirme yapmaktayız...
Aracın 4 lastiği yeni değiştirildi. Alarm, merkezi kilit, abs, asr, esp, klima, hirdolik direksiyon sis farları, yol bilgisayarı bulunuyor...

Aklınızada ki Her Soru İçin Bizi Arayın

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi