senetle araba logo

14,250
İlan No: 16902
Marka: Renault
Seri: Twingo
Paket: 1.2 Alize
Model: 2000
Yakıt: Benzin
KM: 158.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Yeşil

Galeri İletişim

Renault Twingo arabasının 1.2 Alize modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 362

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,250
Peşinat: - 7,125
Borç Tutarı: 7,125
 
Aylık Ödeme Tutarı: 511
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,255
2000 Model Renault Twingo 1.2 Alize Klimalı 158.000 Orijinal. Araç ful yetkili servis garantilidir. Alıcı rahatlıkla istediğiniz yere gösterebilir detaylı olarak test yaptırabilir. Değişen parçası yok, ağır bir kazası yok. Sadece bel altında bir kaç parça lokal boyası var. İddia ediyoruz bundan daha temizi yok... Aracı yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. Motor ve yürür anlamda en ufak bir sorun bulunmaz. Zaten ful servis bakımlı diri. Tüm aksamları düzgün olarak çalışır durumdadır. Kredi kartların 9 ay taksit imkanı ve yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade seçenekleri.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi