senetle araba logo

33,750
İlan No: 4244
Marka: Saab
Seri: 9-3
Paket: 1.9 TiD Vector
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 216.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Bej

Galeri İletişim

Saab 9-3 arabasının 1.9 TiD Vector modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,344

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 33,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,047
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 49,139
Saab 9-3 modeli ithal olup oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır. Aracım konfor, performans ve güvenlik yönünden fiyatına göre oldukça iyi düzeydedir. Full+full olduğu içinde bir araçta aradığınız tüm özellikler mevcut. Ayrıca aracımın fenni muayenesi de 2 yıllık mevcut. Aracımın kesinlikle tek parça değişeni yoktur. Tamamen orjinal dir ve de boya da yapılmamıştır. Aracım için de kendi bünyemizde bağımsız olarak senet yapılır. Senet ile yapılan taksitler 48 aya kadar. Vade oranlarımız ise oldukça uygundur. Takas ise 2006 model ve üzeri araçlar ile yapılacak. Ayrıca aracım için kredi çıkmakta. Kredi çekiminde yardım edilir ve 12 aya kadar da taksitlerimiz var. Aracım için fazla söze  gerek yok. Araç resimler de göründüğü gibi temiz ve bakımlıdır.

Senet için kefil vb. gerekliler yok.

Sadece %50  peşinat ve geri kalan için senet imkanı.

Senet ile birlikte yapılacak taksit ise max. 48 aydır.

Aracıma kredi çıkmakta.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi