senetle araba logo

27,450
İlan No: 50068
Marka: Fiat
Seri: Linea
Paket: 1.3 Multijet Dynamic
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 142.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Linea arabasının 1.3 Multijet Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 574

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,450
Peşinat: - 13,225
Borç Tutarı: 14,225
 
Aylık Ödeme Tutarı: 870
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,882

TEMİZ AİLE ARACINIZ EKONOMİK VE YAKITLI KONFORLU BİR OTOMOBİLDİR DETAYLLI ŞEKİL DE İÇİ DE DIŞI DA TEMİZLENMİŞTİR BAKIMLARI EKSİKSİZ YAPILMIŞTIR KİLOMETRE ORJİNALDİR

SERVİS BAKIMLIDIR, TEK KURUŞ MASRAFI YOKTUR UZUN YILLAR MASRAF ETMEDEN KUŞKUSUZ BİNEBİLECEĞİNİZ KUSURSUZ GÜZELLİKTE ÇOK TEMİZ BİR ARABADIR DİLEDİĞİNİZ YERE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA BAKTIRIN ALICISINA HAYIRLI OLSUN

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi